Eventy dla firm

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do firm, samorządów i organizacji pozarządowych.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego projektu. Zwracamy szczególną uwagę na zrozumienie potrzeb i charakteru każdego przedsięwzięcia.

Współpraca z nami to gwarancja efektywności, doskonałych wrażeń oraz przyjemnej atmosfery. Mamy gigantyczny wachlarz pomysłów, własny sprzęt, zgrany zespół i lata pozytywnych doświadczeń we współpracy z naszymi Klientami.

Imprezy i wieczory tematyczne

Indywidualne projekty imprez obejmujące tematyczną oprawę (francuską, hiszpański, hawajską, lata 20, filmową itp), obsługę przez profesjonalne hostessy, konferansjera, catering, zaplecze techniczne oraz zależnie od charakteru eventu inne atrakcje. Mamy doświadczenie w organizacji przedsięwzięć na dużą skalę.

Pikniki

Zagospodarowujemy czas i przestrzeń oryginalnymi i tematycznymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Potrafimy wybudować pozytywny, radosny, rodzinny nastrój pikniku, który może służyć zarówno rozrywce jak i relaksowi.

Stoiska targowe

Oferujemy profesjonalne przygotowanie i obsługę stoisk targowych. Przyciągająca uwagę scenografia, światła i nagłośnienie, profesjonalne hostessy oraz oryginalna oprawa artystyczna zdecydowanie wyróżnią Państwa stoisko i przyciągną klientów.

Bankiety i rocznice

Elegancja jak i dbałość o szczegóły to nasza specjalność. Zapewniamy organizację odpowiedniej przestrzeni, obsługi, cateringu, zaplecza technicznego, dodatkowych atrakcji oraz adekwatnej oprawy wszystkich istotnych uroczystości.

Konferencje

Obsługa techniczna jak i logistyczna spotkań konferencyjnych.

Akcje promocyjne

Skuteczny marketing, przedsięwzięcia projektowane przez doświadczonych i kreatywnych specjalistów. Tworzymy stanowiska targowe jak i dynamiczną promocję w przestrzeni publicznej. Dysponujemy doświadczonym zespołem promotorów, grafików i niezbędnym zapleczem technicznym.

Imprezy integracyjne

Zawsze podchodzimy indywidualnie do obsługiwanej grupy. Mając na uwadze charakterystykę uczestników projektujemy integracyjne eventy obejmujące zabawy taneczne, wieczory tematyczne, team building, sporty ekstremalne, gry drużynowe, wyjazdy itp. W zespole mamy specjalistów w tej dziedzinie mających duże doświadczenie w tworzeniu skutecznych programów takich imprez. Co najważniejsze – zapewniamy doskonałą zabawę.

Gry fabularne LARP

Nowatorski i coraz popularniejszy sposób na integrację, rozwój i edukację każdego rodzaju grupy. Tworzymy indywidualne przygody z niepowtarzalną oprawą. Skupiamy się na wyzwalaniu realnych emocji. Kreatywnie budujemy napięcie, zagadki i wyzwania dla uczestników, a wszystko to z odpowiednią charakteryzacją i zespołem doświadczonych aktorów.

Gry miejskie

Potrafimy przeobrazić przestrzeń miejską w planszę do gry służącej zarówno integracji, edukacji jak i promocji. Doskonały produkt ożywiający zainteresowanie wskazanymi obszarami oraz pobudzający atrakcyjność turystyczną.