Animacje dla dzieci

Wydarzenie dla dzieci zawsze powinno być wyjątkowe, pełne barw i radości. Nasz zespół zapewnia wyśmienitą zabawę dla całej rodziny, licząc się z potrzebami dzieci, w każdej grupie wiekowej. Posiadamy obszerny wachlarz atrakcji prowadzonych przez profesjonalnych animatorów, specjalistów i zawsze w obecności doświadczonego pedagoga. Uśmiech, radość i bezpieczeństwo dziecka są dla nas najważniejsze. Wspaniała atmosfera i niepowtarzalna oprawa służą nam do budowania prawdziwych emocji. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu imprez tematycznych dla dzieci, oprawiając je odpowiednią dekoracją i kostiumami.

Przygotowujemy atrakcje zarówno na małe, kameralne imprezy rodzinne takie jak urodzinki, Komunie Św.; na uroczystości takie jak wesela czy jubileusze, oraz na duże imprezy, pikniki, wydarzenia masowe.

Budowaliśmy oprawy w różnych stylach m. in. pirackim, cyrkowym, kowbojskim, podróż dookoła świata, baśniowym indiańskim, kwiatowym, księżniczki i rycerze… Masz pomysł na tematykę? My ją zrealizujemy!

Animacje

Grupa od 3 do 15 dynamicznych i profesjonalnych animatorów stanowi duszę każdego eventu. Profesjonalna charakteryzacja i teatralizacja są doskonałymi narzędziami do tworzenia interaktywnych zajęć. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi prowadzimy animacje trwające do kilku godzin. Zabawy są przystosowane do każdej grupy wiekowej, z kolei ich otwarta struktura pozwala na przyłączanie się dzieci w każdym momencie. Scenariusze piszemy indywidualnie na potrzeby konkretnego eventu, dbamy o szczegóły i interesujące, oryginalne materiały. Przeprowadzane przez nas zajęcia, zabawy i konkursy mają na celu integracje dzieci, edukacje, rozwijanie wyobraźni, no i przede wszystkim: dobrą zabawę. Nasi animatorzy to ludzie z pasją, którzy uwielbiają pracę z dziećmi, co jest wyczuwalne w pozytywnej energii, którą potrafią zarazić każdego. Oczywiście nie zapominamy o rodzicach, zawsze dbamy o to by mogli się oni bawić wraz ze swoimi pociechami. Z naszym doświadczeniem trudno jest o okoliczności, które nas zaskoczą. Dynamiczna reakcja w zależności od sytuacji to drugie imię każdego z naszych animatorów. Przygotowywany przez nasz zespół program jest wyczerpujący, lecz zawsze mamy ze sobą jakiegoś „asa w rękawie”, tak na wszelki wypadek.

Konferansjer

Czyli autentyczne spoiwo i rdzeń całego eventu. Swobodny sposób komentowania mających miejsce wydarzeń, poczucie humoru, charyzma i łatwość w integrowaniu całego przedsięwzięcia – oto cechy, które z pewnością wyróżniają naszych konferansjerów. Rolą takiej osoby jest być w centrum uwagi i uwypuklić najistotniejsze elementy imprezy. To ta postać wprowadza gości w doskonały nastrój, nada kolorytu sytuacji, przeprowadzi rozmowę z istotnymi gośćmi, oraz w pewnym sensie staje się twarzą takiego eventu. Nasi konferansjerzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu dużych imprez plenerowych, pikników, targów, konferencji jak i kameralnych imprez firmowych.

Balonowe zwierzątka

W kilka chwil można ze zwykłego balonika stworzyć fantastyczne zwierzaki. Nasi animatorzy posiadają małpią zręczność w zaskakiwaniu co raz to nowymi formami i kształtami. Każdy cieszy się bardzo z tak miłego, zabawnego i niespotykanego prezentu! Jest to wspaniały pomysł na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, festyny, pikniki czy tematyczne eventy. Strój animatora dopasowywany jest do charakteru i tematu imprezy.

Malowanie twarzy

Wciąż jedna z największych atrakcji każdej dziecięcej imprezy. Malunki wykonywane są profesjonalnymi farbami do ciała. Przy specjalnie przygotowanym stoisku, przez cały czas trwania eventu będzie czekać na dzieci przebrana animatorka-plastyczka.

Szczudlarze

Na imprezach dla dzieci świetną atrakcją jest szczudlarz, którego nie sposób nie zauważyć. Przebrany w kolorowy kostium, animator na długich nogach, który przyciąga wzrok przechodniów będzie zabawiał wszystkie odwiedzające piknik dzieci.

Duże maskotki

Olbrzymia żywa maskotka to postać, obok której nie można przejść obojętnie i od której nie można oderwać wzroku. Przyciąga jak magnes wszystkie dzieci, a także rodziców. Z naszymi MASKOTKAMI będzie można się pobawić, uścisnąć mu dłoń czy zrobić sobie zdjęcie. Maskotki tematycznie dopasujemy do stylu imprezy.

Strefa malucha

Dmuchany kącik zabaw dla najmłodszych, gdzie na maluchy będą czekać baseniki z piłeczkami, mini zamki dmuchane, dmuchane zabawki i piłki, kolorowe tunele i wszystko to pod czujnym okiem  animatorów.

Warsztaty plastyczne

Zajęcia plastyczne zawsze spotykają się z olbrzymim pozytywnym odbiorem wśród uczestników pikników. Forma zajęć plastycznych jest uniwersalną formą zabawy podczas, której może do animatorów dołączyć dowolna liczba dzieci w każdym w wieku, każdy bowiem znajdzie coś dla siebie.

Olbrzymie bańki mydlane

Dużo wody i dobrej zabawy. Olbrzymie mydlane kule wirować będą nad głowami jak podczas największych bitew morskich. Półgodzinny program, pokaz zaczynający się chmarą małych baniek mydlanych, kończący na wielkich bańkach o średnicy 2 m i wspólną zabawą z dziećmi – nauka robienia dużych baniek. Wspaniała atrakcja i mnóstwo zabawy.

Wata cukrowa i popcorn

Impreza dla dzieci to doskonała okazja do skosztowania najróżniejszych wyjątkowych smakołyków. Kącik słodkości to elegancko zaaranżowany kącik cukierniczy: stylowe maszyny, ciekawie przebrana obsługa. Popcorn + wata cukrowa w stylu retro obsługiwane przez 2 przebrane osoby rozdające darmowe smakołyki (ok. 100 porcji/godz.)

Dmuchane zamki

Zabawa w dmuchanym zamku zależy tylko od pomysłowości najmłodszych i zapewnia wiele radości. Dmuchane zjeżdżalnie, zamki, tunele to wspaniała atrakcja na festyny i imprezy na świeżym powietrzu. Wszystkie dmuchane zabawki są w pełni bezpieczne dla bawiących się dzieci.

Gardern games

Gry na świeżym powietrzu to różnorodne atrakcje i zabawy w plenerze. Są to gry rekreacyjne, nie wymagające sprawności fizycznej, umilające czas na świeżym powietrzu. Są one wspaniałą rozrywką na imprezach plenerowych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dekoracje

Klimatu każdej animacji dodają charakterystyczne elementy, które pozwolą nam przenieść się w świat zabawy. Dlatego w miejscu zabaw proponujemy przygotowanie tematycznego tła oraz dekoracji balonowych, które ucharakteryzują nasze miejsce zabaw oraz stół animacyjny, przy którym maluchy będą mogły pobawić się kredkami i tematycznymi kolorowankami. Takie dekoracje przyciągną uwagę wszystkich przechodniów i będą tworzyły doskonałe tło zarówno do zabaw z animatorami jak i stworzą tematyczny punkt malowania twarzy czy skręcania balonów.

Nagłośnienie i oświetlenie

Posiadamy własne, aktywne nagłośnienie jednego z czołowych producentów profesjonalnego nagłośnienia. Skutecznie obsługujemy eventy, imprezy promocyjne, konferencje i oraz imprezy plenerowe. Nasze nagłośnienie charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością akustyczną. Pozwala to na uniknięcie konieczności stosowania rozbudowanych zestawów kolumn dla osiągnięcia czystego i mocnego dźwięku, i to zarówno na imprezach plenerowych jak i organizowanych w lokalach.